Bakı Turizm Peşə Məktəbinə qəbul üçün sənədlərin siyahısı, ixtisaslar, ödəniş… — MƏLUMAT
Bakı Turizm Peşə Məktəbi 2023-2024-cü tədris ili üçün tələbə qəbulu ilə bağlı sualların cavabları əks olunan məlumatlandırıcı poster yayımlayıb.
Turizmplus.az xəbər verir ki, növbəti tədris ilində Bakı Turizm Peşə Məktəbində Azərbaycan və Rus dillərində olmaqla 11 ixtisas tədris ediləcək. Məktəbə qəbulun avqust ayında keçiriləcəyi ehtimal edilir.
Qeyd edək ki, 2022-2023-cü tədris ilində məzun olan tələbələrin artıq 62%-i işlə təmin edilib. Bakı Turizm Peşə Məktəbində tədris edilən ixtisaslar, tədris dilləri, təhsil ili, ödəniş məlumatları, tələb olunan sənədlərin siyahısı və əlaqə məlumatları ilə aşağıdakı cədvəldən tanış olmaq mümkündür.

Бакинская профессиональная школа туризма опубликовала информативный плакат, содержащий ответы на вопросы о приеме студентов на 2023-2024 учебный год.
Как сообщает Turizmplus.az, в следующем учебном году в Бакинском профессиональном училище туризма будет преподаваться 11 специальностей на азербайджанском и русском языках. Прием в школу планируется в августе.
Следует отметить, что 62% выпускников 2022-2023 учебного года уже трудоустроены. Ознакомиться со специальностями, преподаваемыми в Бакинском Туристическом Профессиональном Училище, языками обучения, годом обучения, информацией об оплате, перечнем необходимых документов и контактной информацией, можно из таблицы ниже.